День Державності Хмельницький зустріне десятками тисяч квітів

Улюблене місце хмельничан, де 28 липня відбуватимуться всі основні заходи до Дня Державності України, це – сквер ім. Тараса Шевченка, який  навіть в період війни квітує новими видами рослин та дбайливо доглядається.

Загалом понад 35 тисяч квітів, понад сотню ваз з квітами, понад тисячу квадратних метрів квітників та понад дві з половиною тисячі “квадратів” газонів висадили, встановили та облаштували у Хмельницькому комунальники. Все це зробили протягом першого півріччя поточного року.

Наприкінці весни – на початку літа лише клумби біля входу в парк ім. М. Чекмана тішили різнобарв’ям висаджених там квітів. Центр міста чекав своєї черги. І дочекався.

За перше півріччя 2022 року вмісті висадили 35 443 квітів, встановили 115 квітучих ваз, облаштували 1235 квадратних метрів квітників та 2 511 квадратних метрів газонів. Зокрема, біля транспортної розв’язки на вулиці Кам’янецькій, на вулиці Героїв Маріуполя, в парку ім. І. Франка та інших куточках Хмельницького. Наразі на алеї фонтанів біля кінотеатру ім. Т. Шевченка квітують та тішать око близько десятка клумб, кожна з яких має свій колір та стиль.

Працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста добре попрацювали, тож тепер хмельничани та гості міста відпочивають у квітучому затишку.

Тетяна Руса.

 

Back to top button