Можливості міжнародної співпраці Хмельницького зростають

Міський голова Олександр Симчишин у рамках закордонного відрядження відвідав Шеффілд (Англія). Нагадаємо, Угоду про побратимство між Хмельницьким та цим великим промисловим центром в Англії було офіційно підписано 14 грудня 2022 року.

Про робочий візит до Великобританії, який був досить насиченим на події, Олександр Симчишин розповів у соцмережах: «Шеффілд —місто-побратим Хмельницького з 2022 року. Зустрілись з лорд-мером Ендрю Сангаром та лідером міської ради Фран Белбін. Подякували на підтримку та допомогу. Обговорили наші вже реалізовані проєкти в комунальній, освітній, медичній, культурній сферах та нові можливості до співпраці, особливо в частині адаптивного ветеранського спорту (зокрема ампфутболу), соціальній сфері.

Окрім офіційної зустрічі, провели робочі наради в Університеті Шеффілда та бізнес-школі. Спільно з ними ми вже реалізували проект окремого навчального курсу для студентів Хмельницького національного університету. Домовились у новому навчальному році запустити його знову і розробити нові навчальні програми.

Відвідали місцеву дитячу лікарню, домовились про співпрацю з нашою дитячою лікарнею. Особливо в частині дослідження сну, де Шеффілд є одним із лідерів. Мали також зустріч з українською активною спільнотою Шеффілда».

 

Back to top button