Кокаїн оптом: у Хмельницькому затримали 24-річного торговця наркотиками

В ході  оперативно-розшукових заходів з виявлення  так званих «закладчиків» хмельницькі правоохоронці  вийшли на слід  молодого хмельничанина, який   причетний до  торгівлі  наркотиками  і має   безпосередній зв’язок  з тими, хто їх  в подальшому  розповсюджує методом «закладок». При  спробі відправити поштою шість пакунків з кокаїном, амфетаміном та канабісом, хлопця затримали поблизу одного з поштових відділень.

Під час обшуку у помешканні затриманого правоохоронці вилучили кокаїн, амфетамін, канабіс, PVP та майже 1,5 тисячі психотропних таблеток. А також електронні ваги та пакувальний матеріал.

Цього ж дня  в Хмельницькому правоохоронці затримали й «закладчика» наркотиків. 24-річний красилівчанин  ставив  знаки на будівлях, які вказували схованки з дурманом.

В нього вилучили 84 згортки з амфетаміном, PVP та канабісом. Загальна вартість вилучених в обох хлопців наркотиків становить майже 1 млн грн. Обох підозрюють у незаконному зберіганні та продажі наркотиків (ч. 2, ч. 3 ст. 307 ККУ). Їм загрожує до 10 та 12 років тюрми з конфіскацією майна.

Back to top button