На Хмельниччині поліція викрила підпільну гуральню

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області ДСР НПУ спільно зі слідчими СУ ГУНП за процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури задокументували незаконну діяльність групи осіб, яка займалась виготовленням та збутом фальсифікованих підакцизних товарів.

До «виробництва» алкоголю, зокрема горілки та коньяку, причетна група людей, які не  переймались ні стандартами, ні ліцензіями. В звичайному гаражі, який слугував «цехом» не було ні виробничих ліній, ні спеціального обладнання.  Лише  апарати для перегону спирту, вода, фарбники та ароматизатори. Замість тари спритники використовували вживані ПЕТ пляшки різної ємкості. В них і розливали сурогатний алкоголь. Товар збували в закладах громадського харчування  на ринках області.

У місцях виготовлення, зберігання та збуту фальсифікату поліцейські провели більше 10 обшуків, в ході яких вилучили 1500 літрів небезпечної алкогольної продукції, обладнання для виготовлення, тару та чорнові записи. Все вилучене направили на експертизу.

Розслідування здійснюється в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Наразі слідчі оголосили  фігурантам підозри. Продовжується комплекс слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення.

Євген Ковтун

Back to top button