Тюрма для шахрая не перешкода: в Хмельницькому засуджений скоював злочини в стінах виправної колонії

В’язень Райківецької виправної колонії, який відбував покарання за крадіжку і шахрайство, продовжував заробляти гроші, обдурюючи довірливих людей. Маючи мобільний телефон, засуджений створив фейкову сторінку у Фейсбук, де публікував оголошення щодо надання послуг з вивезення людей з тимчасово окупованих територій України. Розмістив й прайс на свої “послуги”.

Жертвами ув’язненого шахрая стали двоє жителів окупованих регіонів, які відгукнулися на розміщені псевдооголошення. Люди, які шукали порятунку від війни, перерахували на банківську картку пройдисвіта понад 5 тисяч гривень.

Шахраю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох років. А відтак цей термін покарання доплюсується до терміну покарання, який він отримав раніше.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області. Прокурорами Хмельницької окружної прокуратури до суду вже скеровано обвинувальний акт стосовно 29-річного в’язня Райківецької виправної колонії за фактом шахрайства, вчиненого повторно (ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України).

Євген Ковтун

Back to top button