Завербований російськими спецслужбами хмельничанин постане перед судом

Стати запроданцем хмельничанин погодився, перебуваючи на тимчасово окупованій території. Тоді, у 2021 році його завербувала російська спецслужба. Співпрацював запроданець з російськими фашистами вже й після повномасштабного вторгнення.

За інформацією  СБУ у Хмельницькій області   24 лютого російський агент отримав від кураторів завдання збирати та передавати інформацію про військові об’єкти регіону, місця дислокації особового складу української спецслужби та підрозділів ЗСУ.  Також зрадник збирав дані  про українських  військових і членів їхніх сімей, адреси проживання та наявність транспортних засобів. Впевнений у безкарності, запроданець приступив до виконання наказів рашистів, але  контррозвідники СБУ спрацювали на випередження. Після затримання зловмисник почав співпрацювати зі слідством, надаючи  свідчення про всі обставини вербування й поставленні завдання.

Наразі йому повідомлено про підозру у колабораціонізмі. Санкція статті передбачає позбавлення волі на 15 років або довічним увязненням..

Back to top button