5 мотиваційних фільмів для тих, хто вигорів на роботі

Робота може бути важкою і виснажливою, особливо, коли ви працюєте безперервно, між сигналами повітряних тривог. Якщо ви вигоріли на роботі та потребуєте відпочинку, ця добірка фільмів, що мотивують, допоможе розслабитися та віднайти внутрішній спокій.
У списку фільми різних жанрів: драми, комедії… Кожна справить на вас незабутні враження та допоможе забути про щоденний рутинний стрес.

1. “Серйозна людина”


Це чорна комедія братів Коен, яка розповідає про Ларрі Гопніка, професора єврейського коледжу на Середньому Заході у 1967 році. Життя головного героя руйнується, коли дружина хоче розлучення, а діти крадуть гроші з його гаманця. Брат Ларрі оселився у нього на невизначений термін, але проводить більшість часу в туалеті, що дратує інших мешканців будинку. Усе це посилюється анонімними записками, що загрожують роботі професора, а також шантажем студента-випускника, який вимагає необхідну оцінку.

2. “Найвеличніший шоумен”
Фільм розповідає історію Фінеаса Барнума — фантастичного мрійника, який ніколи не відступає перед труднощами. Змалку він боровся за своє майбутнє, а коли компанія, де він працював, збанкрутувала, чоловік вирішив швидко та ефективно започаткувати власний бізнес. Ідея прийшла під час гри з доньками, де він зрозумів, що людям не вистачає справжнього видовищного шоу. Так він подарував глядачам те, чого їм бракувало.

3. “Джой”


Біографічна драма про сильну жінку. Американська домогосподарка Джой Мангано вирішила не залишатись в декреті й присвятити час бізнесу. Все почалося з того, що, прибираючи власний будинок, Джой придумала швабру, яка значно полегшувала її роботу. Це стало початком шляху бізнес-леді, який мав як успіхи, так і поразки. Однак головною рисою характеру героїні є її цілеспрямованість. Цей фільм показує, що все можливе в житті, якщо дуже захотіти.

4. “Людина, яка змінила все”
Біографічна драма про генерального менеджера Оклендської бейсбольної команди розповість, як досягти конкурентоздатності, навіть якщо фінансові можливості обмежені. У бізнесі, так само як і у спорті, можна досягнути дивовижних результатів, лише переборовши страх, апатію та тиск зовнішнього світу.

5. “Почни спочатку”


Фільм про талановиту й харизматичну Майю, яка змусить глядачів сміятися, плакати та не здаватися, всупереч усьому. Коли Майя вже не сподівалася, що її мрії здійсняться, вона випадково отримує роботу в великій корпорації. Тепер жінка має шанс довести всім, що вроджений талант і блискучий креатив так само важливі, як і диплом престижного університету.

Back to top button