Депутати Хмельницької міськради передали релігійним громадам ПЦУ земельні ділянки, відібрані в московського патріархату

Депутати Хмельницької міськради на позачерговій  сесії затвердили розподіл земельних ділянок, які були відібрані  в  церков московського патріархату.

Серед питань, які 22 червня виносилися на порядок денний позачергової сесії, депутати ухвалили ряд земельних питань. Зокрема затвердили зміну цільового призначення земельної ділянки площею  0,64 га на вулиці Володимирській,1134, де знаходится Свято-Покровський кафедральный собор. Відтепер вона належить релігійній громаді  ПЦУ. Друга ділянка площею  0,25 га залишається  в власності міста.  На ній знаходиться двоповерховий єпархіальний будинок, який  також належав упц московського патріархату.

У постійне користування українським церквам передали також дві ділянки на Шухевича та Франка. Віряни цих храмів   перейшли   до ПЦУ. Ще одну земельну ділянку на Івана Франка передали  військовій частині.

За  словами міського голови, депутати також врегулювали всі процедури, пов’язані з земельною ділянкою на Озерній. Вона так само раніше належала упц (мп). Тепер її передали під будівництво дитячого садка.

Нагадаємо, 4 квітня, після того, як попи Свято-Покровський кафедрального собору побили українського військового, депутати Хмельницької міськради одноголосно підтримали рішення про припинення права користування земельною ділянкою, якою  користується цей храм мп. Тоді ж депутати припинили право постійного користування земельними ділянками  ще  для 11 таких релігійних організацій.

 Ольга Сєргєєва

Back to top button