Формат партнерства — солідарність з Україною

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, перебуваючи нещодавно в німецькому місті Дрезден, підписав унікальну тристоронню угоду Трикутник успіху та розвитку” разом із міськими головами Штутгарта і Дрездена про солідарне партнерство між Хмельницьким та двома потужними містами Німеччини Дрезденом та Штутгартом. Таким чином Хмельницький продовжує активну міжнародну діяльність.

Цей документ Хмельницький міський голова назвав унікальним форматом співпраці. Впродовж двох днів провели багато різних зустрічей із депутатами, керівництвом міста й працівниками місцевого самоврядування, українською громадою Дрездена, освітянами, бізнесом, зазначив Олександр Симчишин на власній сторінці у Фейсбук. Разом із міськими головами Дрездена, Штутгарта, а також із Надзвичайним Повноважним Послом України у Німеччині Олексієм Макеєвим взяв участь у форумі солідарного партнерства.

Спілкувались про необхідність постійної підтримки України, актуалізацію питання конкретної та постійної допомоги, євроінтеграцію України, допомогу біженцям та українським організаціям, реабілітацію наших поранених військових.

Запустили співпрацю між ХНУ та Дрезденським університетом, а також двома нашими школами з навчальними закладами Дрездена та Штутгарта. Домовились про організацію відпочинку в обох містах для дітей наших загиблих Героїв та полонених і безвісти зниклих”.

Також у Дрездені відкрили виставку Хмельницький під час війни”.

Окрім Німеччини, делегація міста Хмелницького відвідала столицю Чехії та її найбільший район Прагу-6. Нагадаємо, угоду про партнерство з Прагою-6 підписали у березні 2022 року, це перший партнер Хмельницького з Чехії. “У Празі мав зустрічі з тимчасово повіреним у справах України у Чехії Віталієм Усатим, чеськими парламентарями, депутатами і керівництвом нашого партнера Прага-6, освітянами, волонтерами Українського центру допомоги біженцям, повідомив Олександр Симчишин. У Німеччині і Чехії доволі хороша підтримка України та українців. Однак, аби вона не зменшувалась, потрібні постійна робота і комунікація, бо ворог там веде себе дуже активно. Тож працюємо далі…Тримаймо стрій!”

Вікторія Катрич

Back to top button