Громада вшанувала добровольців

Воїни-добровольці отримали найвищі відзнаки Хмельницької міської громади

Щороку 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Свято було започатковано 2017 року, а дата обрана на честь подій 2014 року, коли добровольці із Самооборони Майдану прибули на військовий полігон у Нових Петрівцях. З них сформували перший добровольчий батальйон, який брав участь в АТО. Одним з найвідоміших добровольчих батальйонів є полк “Азов”, сформований у травні 2014 року в Маріуполі, який став національним символом свободи і героїзму. Десятки тисяч воїнів-добровольців воюють у різних військових формуваннях, які захищають Україну й світ від російського агресора.

У Хмельницькій громаді в закладах освіти і культури Хмельницької громади відбулися патріотичні заходи, зустрічі з воїнами добровольцями. 

Найвищу нагороду Хмельницької громади — медаль “Воля та мужність” міський голова Олександр Симчишин вручив 40 хмельничанам — добровольцям ЗСУ.

І в 2014-му, і в 2022-му нашу країну, без перебільшення, втримали добровольці. Це вони здивували весь світ своїм Духом Воїна. Це вони воюють на фронті вже 10 років! Якби не воїни доброї волі, ворог дійшов би до кордонів з Польщею, а смерті українців сягали би мільйонів.

Серед добровольців люди різних професій та статків. Це і студенти, і депутати, і керівники, і комунальники, і водії, і продавці, освітяни, медики, підприємці, фермери… Бо честь не визначається професією. Честь риса, притаманна Українському Воїну!

Сьогодні нагородив 40 добровольців медалями “Воля та мужність”, найвищою відзнакою від громади, цінними подарунками, преміями. Упродовж 10 років ми кожного року відзначаємо добровольців і ніколи не зможемо відзначити всіх, бо цих мужніх чоловіків та жінок стає більше і більше!

Вічна пам’ять полеглим і слава живим! Слава Добровольцям!”, зазначив на Фейсбук-сторінці Олександр Симчишин.

Вікторія Катрич

Back to top button