Громадські ініціативи на старті!

Підтримка військових та їхніх сімей, допомога внутрішньо переміщеним та евакуйованим особам, посилення обороноздатності — три напрямки, за якими громадські організації мають змогу подаватися на Громадські ініціативи цього року. Прийом заявок стартував 13 березня і триватиме до 12 квітня.

В 2024 році Громадським ініціативам бути. Це чудовий механізм, запроваджений ще з 2016 року, для того, аби громада, громадські організації активно долучалися до позитивних змін у місті, щоб робити нашу громаду кращою. У 2024 році всі проєкти будуть спрямовані на головну нашу мету: пришвидшити перемогу України над ворогом”, — прокоментував подію заступник міського голови Микола Ваврищук.

Цьогоріч на фінансування програми передбачили 2 млн грн. Кожен проєкт може отримати до 200 тисяч з бюджету. При цьому громадська організація повинна залучити 15 відсотків власних коштів на реалізацію задуманого.

“Друзі, є хороший шанс отримати фінансування на реалізацію ідеї! Вже вкотре оголошуємо конкурс “Громадські ініціативи” Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки. Звісно, ми готові підтримати усі хороші ідеї, але наразі чекаємо проєкти у таких пріоритетних напрямках:

І. Заходи з підтримки захисників України та їх сімей

ІІ. Заходи з надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану.

ІІІ. Заходи та роботи з посилення обороноздатності.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться до 12 квітня 2024 року в електронному (формат pdf) та паперовому вигляді (обов’язково).

Реєстрація мікропроєктів, що братимуть участь у конкурсі, здійснюється управлінням економіки Хмельницької міської ради за адресою: вул. Героїв Маріуполя, 3, каб.116, тел.(0382) 76-21-12, e-mail: khm.rada.economy@gmail.com. Умови участі та аплікаційна форма розміщені за посиланням: https://www.khm.gov.ua/…/programa-ta-aplikaciyna-forma”, — написав міський голова Олександр Симчишин на своїй сторінці у Фейсбук.

Жанна Бойчук

Back to top button