Хмельничани долучилися до відкриття української бібліотеки в Мадриді

 

Для українських дітей, які мешкають в Іспанії, і наших юних співгромадян, яких прихистила ця країна, як  вимушених  переселенців,  у трьох регіонах  України: Львівщині, Хмельниччині та  Рівненщині, письменники, учнівські і педагогічні колективи шкіл  влаштували благодійну акцію. Вони зібрали тисячі українськомовнихкниг для наших земляків  в Іспанії  на їхнє прохання.    У День Української Державності в Мадриді  почала працювати українська бібліотека, якою опікується письменниця Леся Воробець, яка мешкає в Іспанії вже  кілька років і стала ініціатором книжкової акції.

«Сьогодні таки дуже особливий  день, насичений гарними справами. Нарешті книжки, зібрані у трьох регіонах України, вже в Мадриді.Хмельницький… Велика подяка учнівському та вчительському колективу Гвардійського НВК Хмельницької області (директор Марія Ляхова»,  –   написала у Фейсбуці Леся Воробець. Отримала подяку з Іспанії  й хмельницька письменниця Людмила Весела.

Втім на Хмельниччині відгукнулися не лише письменники, а й педагоги та учні шкіл  Хмельницької громади.  Наразі збір книг для українських дітей за кордоном триває, зокрема для українців, які мешкають нині в Італії та Польщі.

Тетяна Руса.

 

Back to top button