Хмельничани – у команді переможців Міжнародної олімпіади з інформатики

З 7 по 15 серпня 2022 року в Індонезійській Джок’якарті тривала Міжнародна олімпіада з інформатики. В олімпіаді взяли участь 349 учасників з 88 країн світу. Більшість із них змогла прилетіти в Індонезію, а частина брала участь онлайн.

Збірна України стала найкращою командою з Європи, а також посіла 6-те місце у загальному рейтингу команд. Це найкращий результат нашої збірної з 2005 року: дві золоті, одна срібна та одна бронзова медалі.Особлива вагомість цієї перемоги в тому, що наші юні українці  показали високий результат, незважаючи на те, що довелось боротись за перемогу в олімпіаді в час найжорстокішої в Європі війни, в якій Україна  захищає і свою територію, і демократичні цінності та безпеку  Європи і світу.

У складі команди були:Владислав Денисюк, випускник Хмельницького ліцею №17, посів 59-те місце (срібна медаль).
Дарина Карпенко, учениця 10-го класу (станом на 21-22 навчальний рік) Хмельницької гімназії №1, посіла 137-ме місце (бронзова медаль).

Роман Янушевський, випускник Київського природничо-наукового ліцею №145, посів 7-ме місце (золота медаль). Роман став кращим учасником з Європи та показав найкращий результат серед українців, починаючи з 2005 року.
Олег Навер, випускник Кременчуцького ліцею Політ, посів 14-те місце (золота медаль). Олег став найбільш титулованим українцем за всю історію олімпіади – дві золоті медалі та одна срібна.

Керівниками команди були Антон Ципко та Валентин Мельник.

Вікторія Катрич.

Back to top button