Хмельницькі тепловики замінили вже понад кілометр старих мереж на попередньо ізольовані труби

Аби з жовтня хмельничани  мали тепло в своїх оселях, хмельницькі комунальники готуються до нового опалювального сезону ще від квітня. Вже два  місяці  в місті триває профілактика, реконструкція та заміна мереж гарячого водопостачання та опалення.  В планах на ремонтний період 2022 року  замінити 4 кілометри  теплових мереж та мереж гарячого водопостачання на попередньо ізольовані труби (в двотрубному вимірі). Станом на 29 квітня  теплопостачальне підприємство вже  виконало заміну понад 1 км мереж на 20 ділянках.

Зараз комальники працюють  ще на 8 ділянках. Зокрема  на вулиці Чорновола (2 ділянки),  на  Свободи,  Старокостянтинівському шосе, Панаса вул. Мирного,  Проскурівського підпілля,  Горбанчука та Ранковій.

Нагадаємо, 12 травня члени виконкому Хмельницької  міськради ухвалили рішення за об’єднання КП «Південно-Західні тепломережі» з КП «Теплокомуненерго». Міський голова Олександр Симчишин пояснив, що залишати їх працювати, як окремі підприємства, недоцільно. Об’єднання дозволить поліпшити якість послуг, зменшити витрати та оптимізувати управлінські процеси. Також з бюджету міста виділили понад 47 мільйонів гривень на закупівлю газу, аби хмельничани були з гарячою водою в міжопалювальний період.Відтак вже з 1 червня послуги з опалення та гарячого водопостачання споживачам КП “Південно-Західні тепломережі” буде надавати МКП “Хмельницьктеплокомуненерго”. Для них будуть відкриті нові особові рахунки. Оплату за отримані послуги з 1 червня необхідно здійснювати на рахунки МКП “Хмельницьктеплокомуненерго”.

 

Back to top button