І спис метнути, і в довжину стрибнути

Хмельницький Міський центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання спільно з управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради стали організаторами спортивних змагань “Дитяча легка атлетика IAAF”.

У змаганнях взяли участь понад 140 дітей віком 10-11 років, учні навчальних закладів Хмельницької громади. Учасники змагалися з таких дисциплін: біг на дистанцію 50 метрів, на дистанцію 60 метрів з барʼєрами, метання спису, диска, стрибки в довжину, штовхання ядра, естафетний біг 4 по 50 метрів.
На змаганнях тривав дух здорового суперництва. Переможцями стали найкращі. Перше місце завоювали учні ліцею №4 імені Павла Жука. На другій сходинці пʼєдесталу — ліцей №16 імені Володимира Козубняка, на третій — спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12. Переможців відзначено грамотами та медалями.