«Продавчиня смерті»: у Хмельницькому затримали жінку, яка оптом продавала сильнодіючі наркотики

Шукаючи дорого оплачувану роботу в інтернеті, 38-річна жінка зупинилась на сайті інтернет-магазину, який  мав вузьку «спеціалізацію», але широкий асортимент «товару». Простими словами підпільна торгова точка реалізовувала  психотропні речовини. Аби  заробити багато і швидко, хмельничанка  почала замовляти великі партії  наркотиків. Заборонений товар отримувала поштою. Потім фасувала  його невеликими дозами і робила закладки з великою кількістю наркотичних засобів для інших наркокур’єрів, які у свою чергу  продавали дурман у Хмельницькому та Луцьку.

Оперативники внутрішньої безпеки та управління боротьби з наркозлочинністю в Хмельницькій області ДБН НПУ спільно із слідчими хмельницької поліції затримали  зловмисницю біля одного з  поштових відділень.  Під час проведення першочергових слідчих дій в «продавчині смерті»  вилучили  майже кілограм pvp солей, які є  особливо  небезпечним синтетичним наркотиком, обіг якого категорично заборонений. Наркотичний засіб має специфічну молекулярну структуру, що дозволяє речовині миттєво проникати в клітини і викликає стійку залежність вже за два прийоми, а  більшу частину наркозалежних чекає летальний кінець у перший рік застосування. Окрім оптової партії сильнодіючих наркотиків у зловмисниці  вилучили готові до збуті закладки з психотропною речовиною, електроні ваги та засоби для фасування. За цінами «чорного ринку» вартість вилученого становить майже  пів мільйона гривень.

Фігурантку затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під процесуальним керівництвом Хмельницької обласної прокуратури слідчі поліції Хмельниччини оголосили зловмисниці про підозру за ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. За незаконні оборудки з наркотиками їй загрожує до 12-ти років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Євген Ковтун

 

Back to top button