Родичі військовополонених з Хмельниччини та зниклих безвісти зможуть отримати всі необхідні послуги без далеких поїздок

У Вінниці відкрилося регіональне представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими – Консультаційний центр Центрального регіону.

Головним завданням центру є надання інформаційно-консультативної та необхідної профільної підтримки сім’ям полонених та зниклих безвісти військовослужбовців.

“Тепер близькі та родичі військовополонених та зниклих безвісти за особливих обставин, які проживають у Вінницькій, Житомирській, Чернівецькій, Хмельницькій та Черкаській областях, зможуть отримати всі необхідні послуги без далеких поїздок”, — підкреслив керівник Робочої групи Координаційного штабу Андрій Юсов.

“Наша головна місія – повернення та обмін українських військових та цивільних з полону. У нас працюють юристи, психологи та консультанти, які надаватимуть допомогу сім’ям зниклих безвісти військовослужбовців і сім’ям тих, хто загинув. Ми залучили представників військових та силових структур: це СБУ, прокуратура, поліція, військкомати та Сили оборони”, – зазначила керівниця Консультативного центру Центрального регіону Координаційного штабу Юлія Приймак.

Фахівці Консультаційного центру допоможуть рідним та близьким оборонців України, які потрапили в полон або зникли безвісти за особливих обставин:

отримати інформацію щодо юридичних та процедурних питань, пов’язаних з перебуванням воїна у полоні;

отримати консультації щодо державних соціальних зобов’язань, гарантованих у випадку потрапляння в полон;

отримати психологічну підтримку тощо.

Фахівці Консультаційного центру пройшли навчання у громадській приймальні при Координаційному штабі в Києві.

У Консультаційному центрі Центрального регіону буде можливість як отримати консультацію по телефону, так і записатися на особисту зустріч.

 

Телефон приймальні Консультаційного центру Центрального регіону: 0800200606

 

Час роботи: з 09:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

 

Адреса Консультаційного центру Центрального регіону:

 

21000, м. Вінниця, вул. Театральна, 15 (прийом за попереднім записом).

Back to top button