Соціалка, безпека, транспорт

На черговому засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради, яке відбулося 8 лютого, депутати розглянули 76 питань порядку денного. Серед обговорюваних — соціальних захист пільгових категорій, поліпшення безпекової інфраструктури, транспортної мережі та ін.

Про підсумки засідання проінформував Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на своїй сторінці у Фейсбуку. “Виділили так звані “кишенькові” кошти для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 124 таких дитини мешкає у громаді. Виділили матеріальну допомогу 481 мешканцю громади на 3 млн 400 тис. грн. Серед них 41 родина загиблих Героїв (825 тис. грн), також 20 поранених військових (на 220 тис. грн) та 239 діючих військовослужбовців (на майже 2 млн грн).

Внесли зміни до Програми розвитку пожежно-рятувальної інфраструктури і запобігання надзвичайним ситуаціям і техногенним катастрофам. Програма дає нам можливість поліпшувати матеріально-технічну базу рятувальників для кращого виконання завдань.

Внесли зміни до одного із маршрутів громадського транспорту, збільшивши кількість великого габариту. Вчергове надали статус дітей, що постраждали у воєнних і збройних конфліктах. В нашій громаді мешкає понад 500 таких дітей, здебільшого це переселенці.

Вкотре затвердили рішення комісії про виділення матеріальної допомоги домогосподарствам, що постраждали від терористичних атак”.

Нагадаємо, у травні 2023 року Хмельницька міська рада затвердила Порядок надання грошової допомоги постраждалим/власникам/наймачам об’єктів нерухомого майна житлового фонду, об’єктів незавершеного будівництва житлового фонду, пошкодженого внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

Тетяна Руса

Back to top button