У Хмельницькому двоє чоловіків, вдаючи з себе поліцейських,пограбували дідуся

В одному з продуктових магазинів міста серед звичайних покупців, вештались двоє чоловіків.  Насправді ж вони спостерігали в кого який гаманець і чи надійно господар ховає його після розрахунку на касі. В поле зору зловмисників потрапив  дідусь, який склавши куплені продукти в торбину, сховав отриману решту грошей у паспорт. Чоловіки одразу направились за  пенсіонером. На вулиці, представившись працівниками поліції, вони попросили дідуся надати документ, який засвідчує його особу. Законослухняний пенсіонер без зволікань витягнув паспорт і надав його чоловікам. Доки один з них відволікав дідуся безглуздими запитаннями, інший вихопив гроші з паспорта. Старенький це помітив і почав вимагати, аби вони  повернули його гроші, але молодики втекли. Наздогнали крадіїв поліцейські.

За публічного обвинувачення Окружної прокуратури міста Хмельницького суд визнав винними двох хмельничан у грабежі в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України).

Вироком Хмельницького міськрайонного суду одному з них  призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі, а іншому, який раніше вже мав судимість,  7 років, 1 місяць в’язниці.

Євген Ковтун

Back to top button