У Хмельницькому на благодійній конференції зібрали кошти на безшумні генератори електроенергії для ЗСУ

Благодійна  конференція – новий формат заходу, який на часі, як і усі заходи з такою приставкою.  У Хмельницькому  таке зібрання   організувала громадська організація “Support for Ukraine”. На захід зібралися волонтери, кібервоїни, розробники  актуальних мобільних додатків для воєнного часу, а також ті, хто  долучився до кібервійська. Окрім актуальної теми – “Перемога починається з кожного з нас! Або як бути в ресурсі під час війни”, яку  обговорювали під час зібрання,    учасники  отримали й корисні знання з психології та урок-практимум  від  кіберполіцейських, які   навчали присутніх, що потрібно робити, щоб не потрапити на гачок кіберзлодіїв. А також як захистити свої персональні дані в мережі інтернет. Водночас під час благодійної конференції було зібрано майже 26 тисяч гривень,  які передали на придбання безшумних генераторів для спецпризначенців ССО. Це надійне джерело електроенергії,  яке   просто необхідне  на фронт.

На фінальному етапі заходу подяки та відзнаки від Хмельницької ОВА, кіберполіцейських ГУ НП в Хмельницькій області, Хмельницької міської ради отримали  найпотужніші волонтерські організації, комунальні установи, заклади освіти, громадські організації та активісти, які щодня своєю працею наближають нашу Перемогу. А волонтери благодійного проекту ГО  “Support for Ukraine”, закликали  небайдужих мешканців області  приєднуватися до лав Cyber ARMY KHM, щоб разом  протистояти країні-агресору, не даючи ворожим ресурсам  поширювати фейкову інформацію щодо війни, яку розв’язала рф.

 

Нагадаємо, Хмельницький  забезпечив дизель-генераторами  медичні  заклади міста та передав десятки установок, які самостійно виробляють струм   на фронт та у звільнені від загарбників міста.  Частина була закуплена за кошти міського бюджету, частину генераторів надійшла в якості гуманітарної допомоги з  Польщі.

Ольга Сєргєєва

Back to top button