У нацпарку “Синевир” на Закарпатті знайшли прихисток понад 130 вимушених переселенців (ФОТО)

У нацпарку


Про таке повідомляють у НПП “Синевир”.


Серед переселенців переважно – жінки і діти. Чоловіки ж залишилися вдома боронити свої домівки та захищати рідну землю. 


Прийняті парком переселенці забезпечені тимчасовим житлом, що обладнане теплопостачанням, гарячою водою, електроенергією. 


Спеціально для оперативного вирішення потреб переселенців у НПП «Синевир» створили окремий координаційний центр, метою якого є надання допомоги переселенцям.


Сьогодні в НПП «Синевир» є у наявності продукти й чисті речі, якими переселені громадяни можуть скористатися: побутова техніка, постільна білизна, одяг тощо. Серед речей, які прибули в парк, є також ліки, засоби для надання першої медичної допомоги, предмети гігієни та побутової хімії, продукти харчування. Частину медикаментів буде скеровано в медичні заклади територіальних громад для запасу на випадок прийому мешканців сіл або ж надання допомоги переселенцям. Інша частина – буде розподілена безпосередньо військовим на фронт. У спеціальному приміщенні працює їдальня і люди тричі на день мають гарячу їжу. 


«Нам пообіцяли привезти вищі матраци, щоб було комфортніше спати.    Маємо не вирішене питання, як прати речі. Для облаштування інших наявних житлових приміщень, що використовувалися в теплу пору року, є потреба в пічках (буржуйках) для обігріву, електрогенераторах, мікрохвильових пічках, холодильниках, телефонному зв’язку тощо. Будемо це вирішувати» – говорить керівник координаційного центру Василь Росада. 

17 березня 2022р.

Теги: переселенці, Синевир

Джерело -> https://top-news.com.ua/mista/uzhgorod/u-naczparku-synevyr-na-zakarpatti-znajshly-pryhystok-ponad-130-vymushenyh-pereselencziv-foto/

Back to top button