Відновлення через нові враження та емоції

На Хмельниччині для поранених правоохоронців організували ретрит у мальовничих Самчиках

Сьогодні правоохоронці, які проходять лікування та реабілітацію у відомчому шпиталі МВС, відвідали Державний історико-культурний заповідник «Самчики». Тут хлопці мали змогу познайомитись з цікавими сторінками історії та відпочити на природі.

 

«У нашому відомчому шпиталі лікується і відновлюється чимало хлопців з інших областей. І ми намагаємось познайомити їх з найкрасивішими місцями Хмельниччини: їздимо в Кам’янець-Подільський, Меджибіж, Маліївці. Сьогодні от завітали в Самчики, — говорить Валерій Вовчемис, радник начальника ГУНП з питань ветеранської політики. — Під час таких поїздок захисники наповнюються враженнями, гуляють, пізнають щось нове».

Самчики — чудове місце для одноденного ретриту. Тут можна поблукати залами пишного палацу, де знімалось чимало відомих фільмів та серіалів, познайомитись з унікальним самчиківським розписом, який цінується на рівні з петриківським, а також відпочити на лоні природи в мальовничому парку.

Психологи кажуть, що такі поїздки дають сильний терапевтичний ефект, сприяють відновленню та гармонізації внутрішнього стану захисників.

Захід організувала адміністрація шпиталю у співпраці з поліцейськими психологами.

За інформацією ГУНП у Хмельницькій області

 

Back to top button