Захищати кордони держави — почесна місія

У Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького днями 342 прикордонники та прикордонниці отримали лейтенантські погони і дипломи про завершення навчання.

Це вже 32-й випуск за ліком.
“За результатом складання іспитів та захисту кваліфікаційних робіт 47 лейтенантів отримали дипломи з відзнакою. Понад 30 офіцерів та офіцерок є продовжувачами прикордонних династій, багато хто має значні досягнення у спорті, троє курсантів випускного курсу отримували стипендію Міністерства внутрішніх справ імені Дениса Монастирського”, — йдеться в повідомленні НАДПСУ. Також цього дня випустилися офіцери-магістри — слухачі факультету керівних кадрів.

Участь в урочистостях взяли: голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко, голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Володимир Юр’єв, а також Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Присутні хвилиною мовчання вшанували тих героїв, які віддали своє життя, захищаючи Україну від ворога.

Після проголошення клятви випускників Національної академії Держприкордонслужби України новоспечені лейтенанти попрощалися з бойовим прапором вишу.

Сьогодні прикордонна родина стала міцнішою та численнішою. Впевнений, ви виправдаєте покладену на вас довіру. Бажаю вам завжди та всюди пишатися зеленим кашкетом та пам’ятати, що ви — прикордонники, ви — честь та гордість нашої країни!”, — звернувся до випускників генерал-майор Сергій Дейнеко.

Привітав неймовірну молодь із таким знаковим днем. Не втомлюся казати, що професію військового в наш час обирають найсміливіші. Радію, що сотні молодих офіцерів свідомо пішли на такий крок і більшість із них невдовзі підсилять прикордонні загони, які першими зустрічають ворога.

З Національною академією Держприкордонслужби у нас тривала співпраця щодо патріотичного виховання школярів. Подякував офіцерам за взаєморозуміння. За честь було отримати нагороду за постійну співпрацю і підтримку прикордонників! Працюємо далі…”, — поділився враженнями від події Олександр Симчишин на своїй сторінці у Фейсбук.

Молоді офіцери вже отримали призначення на посади в органах охорони державного кордону та невдовзі відправляться до місць проходження служби.

Жанна Бойчук

Back to top button