Хмельницький показав приклад абсолютного дотримання інформаційної гігієни

У зверненні до мешканців Хмельницького міський голова повідомив, що місто після ракетного обстрілу в ніч на 30 березня показало приклад абсолютного дотримання інформаційної гігієни, та закликав хмельничан і надалі бути витриманими та дотримуватися усіх рекомендацій та вимог, продиктованих умовами воєнного часу.

Сьогоднішня ніч для Хмельницького стала справжньою в частині відчуття реалій війни. Ми з вами бачили, знали, переживали, за ті міста, які бомбив ворог, знали, що бомбили і скидали ракети на міста-сусіди, але до сьогоднішньої ночі залишалися тилом, куди не прилітало. Цієї ночі прилетіло і в Хмельницький. Ворог наніс ракетні удари по нашому місту. Ракета влучила в один з промислових об’єктів, але усі наші оперативні служби, надзвичайники, правоохоронці, відповідальні структури спрацювали оперативно, якісно і ситуація знаходиться під повним контролем.

Цей ракетний обстріл — чергове реальне нагадування всім нам, що війна триває і що не можна нехтувати заходами безпеки. Сигнал повітряної тривоги спрацював вчасно, сирени спрацювали вчасно, усі повідомлення були озвучені вчасно, але на жаль, не всі сумлінно відреагували на сигнал повітряної тривоги і сховалися в укриттях. Коли чуєте сигнал «повітряна тривога» обов’язково ідіть в укриття. Так ви збережете своє життя та життя своїх рідних.

Дякую користувачам соцмереж, представникам засобів масової інформації, власникам та адміністраторам різноманітних телеграм-каналів, що Хмельницький продемонстрував, якою має бути інформаційна гігієна. Ніхто не панікував, не гнався за сенсацією, ніхто нічого не публікував, не знімав. Це дуже важливо, адже поширенням такої інформації ми сприяємо ворогу. Тримаючи інформаційну гігієну, ми убезпечуємо себе і працюємо на нашу спільну перемогу. Так має бути завжди.

Ми оперативно дали інформацію, що ситуація під контролем і цього має бути достатньо, адже не можемо відкривати усі деталі. Наша інформація буде максимально правдивою, зважаючи на умови воєнного стану. Чекайте офіційних повідомлень, вони обов’язково будуть.

Комунальні служби працюють в посиленому режимі. Ми забезпечуємо життєдіяльність міста. Своїм пріоритетом і далі бачимо забезпечення українського війська. Працюємо над посиленням оборони Хмельницького, над бойовим злагодженням наших добровольчих підрозділів.

Далі передаємо гуманітарні вантажі. Вчора вантаж поїхав до Сум, сьогодні відправили вантаж в Нову Каховку. Щодня намагаємося відправляти вантажі і далі будемо це робити. Приймаємо в себе тих українців, які приїздять з міст, які тримають удар. Забезпечуємо формування продуктових наборів, побутової хімії, засобів гігієни. Плануємо, що з п’ятниці почнемо їх видавати. Зараз вже запускаємо ті механізми, які запропонувала держава на відшкодування вартості частини комунальних послуг, тим хмельничанам та українцям, які прийняли в себе тимчасово переміщених осіб.

З 1 квітня розпочинаємо місячник благоустрою. Незважаючи на війну, ми місто прибираємо, миємо, асфальтуємо. Принагідно закликаю усіх долучитися. Хмельницький – чисте місто і таким він має бути завжди, незважаючи на ситуацію.

Ми працюємо, ми надійний тил, ми дбаємо про свою безпеку, нарощуємо міць, волонтеримо. Все для фронту, все для перемоги!

Вічна пам’ять та шана усім Героям, які загинули за Україну.

Вічна пам’ять та шана загиблим дітям та цивільним.

Тримаймо стрій, так обов’язково переможемо.

Слава Україні!”,— зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Back to top button