«Україно! Ми з вами!»: європейські міста-побратими вітають Хмельницький з Днем Європи в Україні (відео)

 

З нагоди свята — Дня Європи в Україні, яке ми відзначаємо 21 травня, Хмельницький приймає вітання від закордонних міст-побратимів. Хмельничани щиро вдячні нашим європейським друзям і партнерам за величезні обсяги гуманітарної допомоги та дружньої підтримки, яку вони виявляють у ці неймовірно важкі для нашої країни часи боротьби з російським фашизмом, яке несе загрозу всій Європі.

Свобода та незалежність країн — головні цінності Європейського Союзу. Саме зараз, у жорстокій боротьбі з російським агресором, українці відстоюють власну свободу, землі, культуру, мову та цілісність країни. Уся Європа одноголосно стверджує: “Україна — це Європа”.

Наші добрі друзі з інших країн постійно підтримують місто Хмельницький не словом, а ділом, за що їм щира вдячність та шана!

Про це йдеться у вітаннях від президента польського міста-партнера Ченстохова Кшиштофа Матяшчика та мера польського міста-партнера  Чеханова, секретаря  Асоціації міст Польщі Кшиштофа Косінського.

“Україно! Ми з Вами! Будьте певні, місто Ченстохова з Вами! Ви, як звитяжна нація, третій місяць відбиваєтесь від наступу російського агресора. Це героїчна справа. Ви непереможно і мужньо дивитеся в обличчя загарбникам із Сходу. Ви можете з гордістю дивитися на Захід, який підтримує і аплодує Вашій рішучості захищати свої кордони. Дякуємо, що звернулися до європейської свободи та демократичних стандартів. Ми всім серцем підтримуємо Ваші зусилля щодо незалежності та присутності в структурах Європи. Ви довели, що гідні приєднатися до спільноти вільних країн. Ви кристалізуєте в собі найкращі цінності, а ми підтверджуємо: Україна — це Європа!”

Вікторія Катрич

Back to top button