Хмельницький політехнічний коледж став логістичним центром допомоги бійцям.
З першого дня повномасштабного російського вторгнення на територію України на базі Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки був створений штаб опору агресору. Першим фінансовим ресурсом були власні кошти викладачів, які перерахували на рахунок благодійного фонду «Політехнік Поділля», частину своєї заробітної плати. Водночас педагогічний колектив прийняв рішення перераховувати щомісяця на підтримку Збройних Сил України свій одноденний заробіток. Волонтерами стали усі: викладачі, студенти, їхні батьки, друзі та родичі.
Окрім збору одягу, взуття, засобів гігієни, продуктів штаб налагодив зв’язки безпосередньо з військовими, аби мати інформацію про потреби армійців. Одразу приступили до пошуку та виготовлення необхідного обмундирування, обладнання, закупівлі та ремонту автотранспорту. Завдяки цьому для бійців вдалося закупити 10 позашляховиків та ще 30 відремонтувати, виготовити сотні метрів маскувальних сіток та різного військового спорядження. Відтак навчальний заклад став своєрідним логістичним центром.
Сюди прибуває великогабаритний транспорт з гуманітарною допомогою з Польщі, Італії та Німеччини. Її переправляють до областей, де тривають бойові дії та роздають вимушеним переселенцям. Водночас навчальний заклад допомагає військовому госпіталю та родинам, які прибули до Хмельницького з міст, де тривають бойові дії: шиють подушки, ковдри, нижню білизну, здають кров для поранених бійців та надають у своїх домівках прихисток переселенцям.
Тож спільно з усією хмельницькою громадою коледж працює на перемогу над російським загарбником.