Разом до перемоги: Хмельницький виділив 6,5 мільйона гривень для Українського війська

У Хмельницькому двом бойовим військовим частинам додали фінансування — майже  6,5 мільйона гривень. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету, повідомляє пресслужба міськради. Як зазначається, члени виконкому проголосували за внесення змін до «Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території Хмельницької міської територіальної громади, на 2022-2023 роки».

«Ми цю програму ухвалювали, починаючи ще з 2016 року. Проте від 24 лютого ми кожного засідання виконкому її коригуємо. Сьогодні ми двом нашим бойовим військовим частинам додали фінансування. Загальна сума, яку для них виділили, – майже  6,5 млн грн. Ці кошти підуть на придбання і виготовлення особливих речей, які необхідні під час ведення війни. Також виділили кошти для нашого інженерного батальйону. Посилюємо їх матеріально-технічну базу», – зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Крім допомоги коштами, місто постійно  забезпечує військових автомобілями. Вже майже 50 автомобілів передали для війська. За минулий тиждень передали автомобіль хмельницьким  86-му та 19-ому батальйонам, одному військовому підрозділу, який постійно на передовій. Один автомобіль поїхав в район Попасної, де воюють наші хмельничани. Ще частина автомобілів, куплені в Польщі та Італії, теж будуть передані військовим. Водночас Хмельницький  постійно постачає армію  бронежилетами, шоломами, коптерами, дронами, планшетами, тепловізорами. Для добровольчих об’єднань нашої громади постачається  одяг, взуття, бронезахист, адже вони теж роблять велику частину роботи для нашої спільної перемоги. Підставляє місто  плече  й містам,  які найбільше постраждали від війни. Їм передано вже сотні тонн гуманітарної допомоги.

Вікторія Катрич

Back to top button