Сила громади: Хмельницьке регіональне відділення АМУ допомагає запорізьким містам

Ніщо так не згуртовує і не об’єднує  українців  як біда. Під час війни  –  це відчувається ще в рази більше.  Ми стали жертовнішими, співчутливішими, в нас загострилось прагнення відгукуватися на чужу біль і не залишатися байдужим незалежно від своїх уподобань і переконань. Хмельничани підставили плече переселенцям і  допомагають  військовим на усіх  волонтерських фронтах.

Сьогодні в епіцентрі бойових дій опинився південь, центр та схід країни, а окремі населені пункти, де орки  катували, вбивали, гвалтували, тероризували, утримували і утримують мирне населення, в тому числі й дітей без їжі і води в підвалах, де знищена уся інфраструктура,  опинилися на межі гуманітарної катастрофи. Серед міст, які потребують допомоги, опинилися  окуповані  та нещодавно звільнені  й міста Запорізької області, які входять до громад  –  членів Асоціація міст України. Від них Хмельницьке регіональне відділення АМУ отримало запит про гуманітарну допомогу. За ініціативи голови Хмельницького регіонального відділення АМУ, міського голови Хмельницького Олександра Симчишина оперативно було  відправлено життєво необхідний вантаж: овочі, крупи, макаронні вироби, продукти тривалого зберігання, тушонки, засоби гігієни для дорослих та дітей, ліки та засоби медичного призначення, дитяче харчування та ще багато іншого. До збору  гуманітарної допомоги  підключилися  ще сім громад  області.

«Асоціація міст України завжди була потужним фактором для об’єднання громад і ми продовжуємо бути ним і у таких складних умовах. Ми надзвичайно вдячні усім головам та жителям громад, які відгукнулися. Ще багато громад висловили бажання долучитися, але вантажівка була уже заповнена. Ми будемо продовжувати наші гуманітарні ініціативи та спільними зусиллями забезпечувати надійний гуманітарний тил для тих, хто цього потребує»,  –  підкреслила в.о. виконавчого директора Хмельницького регіонального відділення АМУ Тетяна Крупа.

Окрім  Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України  до формування вантажу гуманітарної допомоги долучилися  регіональні відділення АМУ у Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Євген Ковтун

Back to top button