Зброя військова і мистецька

У День Героїв у парку ім. М.Чекмана працювали кілька локацій, усі охочі мали можливість ознайомитися зі зразками сучасної бойової техніки та озброєння.

Виставку військової техніки та озброєння організувала Хмельницька міська рада спільно з військовими частинами гарнізону. До дійства долучилися військові частини Сил спеціальних операцій, Національна гвардія, прикордонна академія, Національна поліція, ДСНС. Про йдеться у повідомленні пресслужби міської ради.

Особливо цікавими такі акції були дітям, майбутнім захисникам та захисницям України. На різноманітних розважальних локаціях наймолодші хмельничани також мали змогу весело провести своє дозвілля. Також охочі могли посмакувати солдатською кашею та узваром просто неба: біля виставки зброї працювала “Кухня прикордонника”.

А завершилась програма у парку благодійним концертом українського рок-гурту “KOZAK SYSTEM”. Учасники гурту драйвово ділилися своїми піснями та емоціями з мешканцями та гостями міста Хмельницького, ветеранами та військовими, родинами захисників.

З початком повномасштабної війни гурт долучився до волонтерської роботи і здійснив великий тур містами України та Європи, де влаштував понад 250 подібних акцій, зокрема у військових частинах і шпиталях, на передовій. Завдяки таким культурним акціям за два роки, з початку повномасштабної війни, колектив гурту придбав понад 300 дронів Mavic 3, 500 FPV-дронів, 70 автомобілів для ЗСУ. Все це музиканти особисто відвозять на передову у перервах між виступами.

Під час концерту проводився збір коштів на потреби ЗСУ.

Ольга Озерна

Back to top button