Зустріч із родинами зниклих безвісти
Представники Західного територіального управління та 36-го Подільського полку Національної гвардії України зустрілися з родинами військовослужбовців, які зникли безвісти за особливих обставин під час виконання бойових завдань.


Під час зустрічі фахівці розповіли про механізми розшуку зниклих безвісти військовослужбовців, поділилися напрацюваннями, а також способами отримання та опрацювання інформації, яка може допомогти встановити долю оборонців.
“Ми постійно підтримуємо зв’язок із родинами наших побратимів і розуміємо, наскільки важливі для них відповіді. Усі залучені структури працюють у тісній взаємодії, а пошук і встановлення долі кожного військовослужбовця триває безперервно. Ми завжди відкриті до спілкування та готові надавати необхідну допомогу”, — зазначив заступник начальника Західного територіального управління НГУ по роботі з особовим складом полковник Володимир Сарай.
Представники Національної гвардії України також обговорили питання комунікації з родинами та алгоритми взаємодії, наголосивши, що кожен випадок перебуває на постійному контролі.


“Сьогодні ми вкотре зібралися, щоб розповісти про роботу, проведену після нашої попередньої зустрічі, підтримати одне одного та продовжити відкритий діалог. Я знаю, як важко вам дається кожен день очікування. Для нас кожен зниклий безвісти — це наш побратим, і ми робимо все можливе для його пошуку”, — звернувся до присутніх т.в.о. командира полку підполковник Віктор Кухар.

Після зустрічі родини військовослужбовців обговорили хвилюючі питання індивідуально з представниками залучених відомств. У НГУ наголошують, що підтримка родин та системна комунікація залишаються одним із ключових напрямків роботи. Розшук зниклих безвісти триває безперервно, аби кожна сім’я отримала відповіді, а кожен боєць був знайдений.
Група інформації та комунікації в/ч 3053 НГУ





