Дві медалі — у хмельничанки

У Ставангері (Норвегія) з 24 лютого по 3 березня проходив Міжнародний тенісний турнір Tennis Europe в категорії до 14 років, який зібрав учасників з 11 країн світу. Хмельницьку дитячо-юнацьку спортивну школу №3 представляла Анна Щавінська.

Юна тенісистка виступила в парному та одиночному розрядах серед дівчат до 14 років і здобула срібну та бронзову медалі.

В одиночному розряді Анна Щавінська зустрілася з конкурентками зі Швеції, Швейцарії, Великої Британії та Чехії. За результатами гри юна тенісистка виборола третє місце в категорії дівчата до 14 років.

В парному розряді Анна боролася за перемогу разом зі спортсменкою з Великої Британії. В результаті всіх матчів дівчата вибороли друге місце та статус фіналісток у парному розряді серед дівчат до 14 років.