Рекордна кількість потягів : Хмельницький прийняв за добу 52 евакуаційні потяги

 

Хмельницька залізниця з початку активних воєнних дій щодоби приймає евакуйованих українців, як знаходять прихисток у нашій міській тергромаді або їдуть далі, на захід України і за кордон. Кожен потяг на пероні зустрічають волонтери з підготовленими тисячами наборів їжі, дитячим харчуванням, водою, засобами гігієни та ліками.

Із загостренням подій на сході України, де ворог готує масований наступ, евакуаційні ешелони рухаються безупинно на захід. Лише за останню ніч на Хмельницький вокзал прибуло 33 потяги з людьми, яких вивезли з зони бойових дій. А всього за останню добу у місто прибуло 52 евакуаційні поїзди. Як повідомляють у пресслужбі міської ради, одразу в Хмельницькому зареєстрували на тимчасове мешкання майже 900 переселенців. Їх розмістили в освітніх закладах, культових спорудах, готелях, ресторанах, в приватному секторі.

Станом на 11 квітня в межах міської територіальної громади залишилось майже 33 тисяч переселенців. Ще понад 150 тисяч зупинялись у нас щонайменше на добу, отримавши допомогу та підтримку, та продовжили свій шлях на захід. Починаючи з 16 березня, довідки внутрішньо переміщених осіб отримали майже 16 тисяч людей.

Щодня більшає й учнів у хмельницьких школах. Якщо 14 березня зареєструвалось для онлайн навчання майже двохсот учнів-переселенців, то тепер їх – понад 1200. Про це повідомили в штабі допомоги вимушеним переселенцям, який знаходиться в кінотеатрі ім. Т.Шевченка, що працює у взаємодії з координаційним центром прийому переміщених на Хмельницькому залізничному вокзалі, а також з волонтерами нашого міста.

Вікторія Катрич.

 

Back to top button