Вихованці Хмельницької ДЮСШ №3 взяли участь у майстеркласі Еліни Світоліної

У Львові днями відбувся майстерклас з тенісу, який провели найкраща тенісистка України Еліна Світоліна та найтитулованіший тенісист Сергій Стаховський.

У заході взяли участь 400 учасників віком від 5 до 16 років із різних регіонів України.

Особливими гостями заходу стали військові, які на даний момент проходять лікування та реабілітацію після втрати кінцівок.

12 представників Хмельницької ДЮСШ №3 також мали можливість відвідати цей захід. Під час зустрічі юні спортсмени не лише спілкувалися з відомими тенісистами, вивчали їхній досвід володіння тенісною ракеткою, але й отримали величезну дозу натхнення й підтримки.

Я щаслива, що їду до України, щоб поспілкуватися з дітьми та підтримати їх у цей надскладний час, — прокоментувала подію Еліна Світоліна. — Маю надію, що майстерклас надихне юних спортсменів на нові перемоги та досягнення. Крім того, я прагну нагадати по важливість спорту. Зрозуміло, що зараз уваги йому приділяють менше. Але я переконана, що і під час війни слід робити все можливе, аби після нашої перемоги на міжнародних спортивних аренах якомога частіше піднімали синьо-жовтий прапор”.

За матеріалами сайту управління молоді та спорту Хмельницької міської ради

Back to top button