У Хмельницькому на утримання громади передадуть чотири бомбосховища

Величезні площі  підвальних приміщень вже перепрофільованих або не діючих  заводів, а саме:  цукроварні на заводській, «Конфіл» на Шевченка, «Нева» на вулиці Шухевича та меблева фабрика на Старокостянтинівському шосе,  могли б бути надійними бомбосховищами. Проте  вони знаходяться на балансі Фонду державного майна і  більшість у реальності  зруйновані часом і потребують  капремонтів.  Відтак аби привести їх до ладу і використовувати  за призначенням повноцінно, необхідно, щоб вони перебували в комунальній власності тергромади.

Саме це спонукало депутатів Хмельницької міськради  одностайно  проголосувати за згоду перевести  ці чотири бомбосховища  з державної  власності у комунальну. За словами міського голови Олександра Симчишина, лише  бомбосховище  заводу «Нева» може розмістити орієнтовно три тисячі людей, але воно було підтоплене. Так само занедбані й інші об’єкти.

«Ми звернулися до Фонду державного майна, щоб ці сховища передали у комунальну власність. Попередньо отримали лист про готовність це зробити за умови, якщо спершу на сесії приймемо відповідне рішення. Тому скоро там будемо наводити порядок», — зазначив Олександр Симчишин.

 

Back to top button