Грабіж під магазином: у Хмельницькому працівники поліції затримали зловмисника, який викрав сумку з грішми в покупця з черги

Наповнивши корзину з продуктами, 21-річний хмельничанин попрямував до каси продуктового  магазину. В черзі позаду нього прилаштувався ще один покупець. Зазвичай, у  такі моменти мало хто звертає увагу на сусіда у черзі. Тож хлопець витягнув з сумки не худого гаманця, з якого виднілись ретельно складені купюри, розрахувався і направився на вихід. Він й гадки не мав, що у  молодого чоловіка, який стояв за ним у черзі, визрів  план пограбувати його. Відтак не звернув увагу, коли той  спочатку йшов за ним слідом, а потім швиденько обігнав і вийшов з магазину. На вулиці  зловмисник підстеріг жертву, повалив на землю і, відібравши сумку,  в якій було 20 тисяч гривень, кинувся навтьоки. Оговтавшись, хлопець одразу зателефонував  до  поліції. За прикметами, що надав потерпілий, правоохоронці оперативно розшукали та затримали зловмисника.

Ним виявився 33-річний місцевий житель, який вже мав проблеми з законом за вчинення майнових злочинів.  Зараз  грабіжник перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Ч. 4 ст. 186 (грабіж, вчинений в умовах воєнного стануККУ), за якою слідчі  Хмельницького районного управління поліції відкрили кримінальне провадження, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Ольга Сєргєєва

Back to top button