Хмельничанку, яка 11 років тому розвела своїх знайомих на понад 3 мільйони гривень, затримали в столиці

Хмельничанка – досить відома персона в місті. Жінка жила на широку ногу, ні в чому собі не відмовляючи. Згодом, коли статки вже не відповідали її запитам, вона взяла кредит в банку, але  повертати його не мала чим. Відтак вигадала шахрайську схему, аби  назбирати потрібну суму і погасити банківський борг з відсотками. Скориставшись авторитетом своїх батьків, молодиця  обіцяла своїм знайомим  вигідну послугу: пропонувала обміняти гривні на іноземну валюту за  курсом, який був набагато нижчий ніж в пунктах обміну валюти. Окрім цього позичала  долари та євро,  обіцяючи  повернути  валюту в   короткі строки, ще й з великими відсотками. У такий спосіб зловмисниця отримала від п’ятьох хмельничан понад 3 млн 200 тис грн.

У 2013 році Хмельницький міськрайонний  позбавив шахрайку волі, однак під варту в залі суду   її не взяли. Доки прокурори оскаржували  зам’який  вирок в апеляції,  засуджена втекла з міста  і  майже 11 років  переховувалась від правосуддя. В 2015 році хмельничанку оголосили в розшук і лише  нещодавно  затримали в Києві.

Вироком Хмельницького апеляційного суду шахрайку засуджено до 6 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією усього майна, окрім житла.

Ольга Сєргєєва

Back to top button