На Хмельниччині переселенець обікрав сім’ю переселенців

25-річний зловмисник приїхав на Хмельниччину з Дніпропетровщини і не лише в іпостасі переселенця. Скоріш за все у нього були зовсім інші мотиви. Тож оселився молодик у соціальному прихистку в місті Славута разом з іншими переселенцями і  одразу почав проводити “розвідку”. Його увагу привернула жінка, яка постійно тримала в руках сумку. Знайшовши зручний момент, хлопець вкрав  сумку, в якій окрім документів, були усі заощадження сім’ї переселенців з Донеччини. Після цього молодик намагався покинути територію області.

Виявивши крадіжку, жінка одразу звернулась до поліції. Правоохоронці спрацювали оперативно і на виїзді з Летичева зупинили автомобіль, яким пересувався зловмисник. Викрадені кошти у нього вилучили. Найближчим часом їх повернуть власниці.

Наразі чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Слідчі за процесуального керівництва прокуратури вже оголосили йому про підозру за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 8 років ув’язнення. Крім того, правоохоронці перевіряють затриманого на причетність до вчинення подібних злочинів в інших регіонах України.

 Євген Ковтун

Back to top button