На Хмельниччині затримали чоловіка, який лихачив на дорогах з липовим посвідченням водія

У Кам’янець-Подільському патрульна поліція  затримала 39-річного мешканця Харківщини, який їздив за підробним посвідченням водія.

Як з’ясувалося чоловік  не хотів вчити правила дорожнього руху, проходити медкомісію та  складати іспити, а тому вирішив купити посвідчення водія через інтернет. Шахраї одразу відгукнулися і за декілька днів   виготовили на  його ім’я посвідчення, зовні схоже на   справжнє. За послугу і оперативність харків’янин заплатив  аферистам  7290 гривень. Після цього ділки переслали  замовнику  пластикову картку поштою.

Хто знає скільки ще б їздив цей  спритник  з липовим  документом, якби  його не зупинив патруль за порушення правил дорожнього руху. Під час перевірки документів водія, поліцейські  одразу виявили ознаки підробки, тому викликали на місце події слідчо-оперативну групу. Оскільки  підробка документів є кримінальним злочином, слідчі Кам’янець-Подільського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3, 4 ст. 358 Кримінального кодексу України та вже оголосили зловмиснику про підозру. За  надмірну «винахідливість» йому  може загрожувати до п’яти років позбавлення волі.

Євген Ковтун

Back to top button