Хмельницькі лікарні отримали п’ять реанімобілів

П’ятий бандерореанімобіль поповнив парк «швидких» у Хмельницькій міській дитячій лікарні.  Він рятуватиме дітей, що потребують невідкладної допомоги. Про це повідомляє пресслужба міськради.

З початку повномасштабного вторгнення  росії на територію нашої держави Хмельницький продовжує приймати вимушених переселенців, які рятуються від ворожих обстрілів та полишають зруйновані житла. Чимало з них потребують невідкладної медичної допомоги. Третина прибулих  – діти від народження до 16 років.

«Зараз четверта частина всіх госпіталізованих  –  це діти з інших областей України: Київської, Житомирської, Харківської, Луганської.  Серед них є з переломами та осколковими пораненнями», – розповідає директор КП «Хмельницька міська дитяча лікарня» Наталія Зимак-Закутня.

Це вже другий  реанімобіль, який заклад отримав останнім часом від благодійників з-за кордону, зокрема від , італійських доброчинців з SoleterreOnlus та благодійного фонду «Запорука».

А напередодні реанімобіль «Mercedes» подарував Литовський Лондонський клуб. Він також призначений  для потреб діток Хмельницької громади і переселенців. Про це на своїй сторінці написав міський голова Олександр Симчишин.

Втім, рятівні «лікарні на колесах» від іноземних благодійників отримує  не лише дитяча, а й інші медзаклади міста. За словами мера, дещо раніше  Хмельницький отримав два  реанімобілі для міської лікарні: один  від польського  міста-побратима Чеханова,  другий   придбали за кошти міського бюджету. Ще  один  реанімобіль подарували німецькі друзі та місцеві меценати військовому шпиталю.

“Це техніка хорошого класу, що слугуватиме для лікування в тому числі й при пораненнях, перевезення хворих між містами. Також разом з реанімобілем отримали гуманітарну допомогу медикаментами, дитячим харчуванням, засобами гігієни тощо та портативні автоматичні дефібрилятори”,  –  написав  Олександр Симчишин.

До речі, Хмельницька міська дитяча лікарня завдяки партнерській підтримці  з-за кордону, інших областей України, а також місцевих волонтерів, постійно отримує необхідну гуманітарну допомогу (ліки, продукти харчування, засоби догляду за дітьми тощо), яку надає усім, хто потребує.

Євген Ковтун

Back to top button