У Хмельницькому на благодійний аукціон виставили футболку найкращого гравця “Динамо”

На благодійних аукціонах, які відбуваються в Хмельницькому вже майже місяць, розігруються лоти, які мають цікаву історію, що приваблює до цього заходу численних учасників. Отримані кошти переможець спільно з міськрадою, яка є організатором аукціонів, передають на потреби українського війська.

Сьогодні аукціон буде з особливим лотом. Його передала хмельницька родина Ковалів, яка . бореться з рідкісною хворобою (спинально-м’язова атрофія), що спіткала їхню дворічну донечку Софійку. Містяни долучалися і продовжують долучатися до збору коштів на лікування цієї дівчинки. Попри те, що родина Софійки й досі потребує чималих коштів на тривалу боротьбу зі смертельною хворобою доньки, батьки дівчинки хочуть зробити свій внесок у перемогу України над ворогом. Відтак вирішили взяти участь у благодійному аукціоні, надавши, як лот, раритетну річ: футболку з номером «25» та особистим автографом українського футболіста, центрального захисника київського «Динамо» та збірної України Іллі Забарного, яка зберігалась в їхній родині.

Цим вчинком сім’я Ковалів показує приклад, як можна залишатись милосердними, навіть коли милосердя і допомоги потребують самі.

Аукціон відбудеться на офіційній сторінці управління молоді та спорту Хмельницької міської ради у мережі фейсбук.

Євген Ковтун

Back to top button